O nas

Medistica Chirurgia + Estetyka

Medistica Chirurgia + Estetyka to klinika w Krakowie, w której pracują doświadczeni specjaliści z dziedziny chirurgii laryngologicznej, ogólnej, plastycznej, naczyniowej, urologicznej i ortopedycznej. Przyświeca im jeden cel — Twoje zdrowie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko podstawowe zabiegi i zaawansowane operacje, ale i profesjonalne konsultacje.

Specjaliści pełni pasji

W klinice Medistica Chirurgia + Estetyka pracują lekarze posiadający wieloletnie doświadczenie, poparte szeregiem przeprowadzonych zabiegów i operacji. To także ludzie, którzy wybrali swój zawód z pasji do medycyny, a ich podejście do każdego z pacjentów jest indywidualne, szczegółowe i pełne zrozumienia. Dzięki temu, każdy, kto decyduje się na skorzystanie z naszych usług, ma pewność, że otacza go zespół specjalistów, którzy nie tylko doskonale znają się na tym, co robią, ale przede wszystkim kochają swoją pracę.

Najwyższe standardy sterylności i bezpieczeństwa

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa naszych pacjentów. Budynek Medistica Chirurgia + Estetyka został wyposażony w specjalistyczną wentylatornię, która zapewnia czyste powietrze wewnątrz kliniki. Posiadamy klimatyzację oraz filary nieprzepuszczające szkodliwe substancji do środka budynku, działające niezależnie od stanu powietrza na zewnątrz.

Nasze bloki operacyjne składają się z dwóch nowoczesnych i w pełni wyposażonych sal operacyjnych. Dysponujemy także nowoczesną, samo dezynfekującą myjnią chirurgiczną. Każda z sal operacyjnych została zaopatrzona w osobną wentylację niezależną od całości budynku. Pozwala to uniknąć jakiejkolwiek możliwości mieszania się powietrza, wirusów i bakterii.

Przestrzeń i poczucie prywatności

Budynek kliniki to aż 1600 m². Pacjenci mają do dyspozycji dwa poziomy -2 i -1 oraz trzy piętra +1, +2, +3. Parter naszej kliniki mieści w sobie dwa gabinety konsultacyjne, z gabinetami ginekologicznymi i toaletami. W gabinetach zamontowaliśmy sprzęt najwyższej jakości, w tym ekrany do podglądu USG. Na parterze mieszczą się także dwa gabinety diagnostyczne oraz część administracyjna z dużą salą konferencyjną, gabinetami administracji i dyżurką lekarską.

Co znajduje się na poszczególnych piętrach kliniki?

  • Pierwsze z pięter zajmuje się leczeniem niepłodności. Składa się ono z nowoczesnej sali zabiegowej oraz najnowocześniejszego w Europie laboratorium IVF. 
  • Drugie piętro naszej kliniki składa się z trzech gabinetów lekarskich oraz oddziału z całodobową opieką lekarską. To tutaj znajdują się cztery pokoje dwułóżkowe, które w razie potrzeb pacjenta, mogą zostać zmienione w jedynki VIP. 
  • Trzecie piętro składa się z ultranowoczesnego bloku operacyjnego. Prócz dwóch sal operacyjnych na tym piętrze mieści się także świetnie wyposażona sala wybudzeń z trzema łóżkami oraz ścisłym nadzorem personelu medycznego, a także sala przygotowania pacjenta. 
  • Poziom -1 mieści bardzo nowoczesne laboratorium analizy krwi, dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej zadbać o komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegów.

Komfort bezpieczeństwa i technologii

Dbamy nie tylko o zdrowie pacjentów — liczy się dla nas także ich samopoczucie w trakcie pobytu w naszej klinice. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w łazienki z prysznicem i nowoczesną toaletą myjącą, posiadającą funkcję bidetu. W każdej z łazienek znajduje się także specjalny włącznik, umożliwiający przywołanie personelu. Zależy nam, by nasi pacjenci czuli się bezpiecznie nie tylko w trakcie zabiegu, ale i w okresie rekonwalescencji. Dodatkowo każdy z pokoi posiada system sterowania funkcjami za pomocą Ipada. Dzięki niemu pacjenci mogą sterować światłem, roletami okiennymi, klimatyzacją, ogrzewaniem, muzyką czy TV (+Netflix) bez wstawania z łóżka. Ponadto na każdym z pięter umieściliśmy kran z filtrowaną wodą gazowaną, niegazowaną i delikatnie gazowaną oraz ekspres z kawą ziarnistą i ekrany Digital sinage informujące o wszelkich nowościach w naszych klinikach. W częściach wspólnych znajdują się głośniki, z których puszczamy relaksacyjną muzykę. Dokładamy wszelkich starań, by pacjenci czuli się u nas maksymalnie komfortowo.

Nowoczesność w duecie z ekologią

Nowoczesność, zdrowie i ekologia to nasze filary. Budynek kliniki został wykonany w oparciu o ekologiczną technologię oszczędzającą prąd, ciepło i wodę. Oświetlenie Medistica Chirurgia + Estetyka przyciemnia się automatycznie, jeśli nie wykrywa obecności człowieka w danym pomieszczeniu. W oknach zamontowaliśmy szyby trójwarstwowe, które ograniczają utratę ciepła. Wentylacja eliminuje wszelkie zanieczyszczenia i smog z powietrza w klinice.

Lokalizacja

Medistica Chirurgia i Estetyka znajduje się blisko węzłów komunikacyjnych. W pobliżu kliniki mieści się także hotel oraz duży parking.