Laserowa korekcja powiek

Laserowa korekcja powiek to bezpieczny, skuteczny i małoinwazyjny zabieg, dzięki któremu możemy pozbyć się mankamentu estetycznego w postaci opadających powiek górnych lub nadmiernie rozciągniętych, workowatych powiek dolnych.

M

Jak wygląda zabieg Medistica Chirurgia + Estetyka

Zabieg poprzedzony jest szczegółową rozmową z lekarzem wraz z zaleceniem wykonania podstawowych badań dla bezpieczeństwa pacjenta. Laserowa korekcja powiek przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym z wykorzystaniem nowoczesnego lasera CO2. Pacjent odczuwa jedynie pierwsze ukłucie, natomiast dalsza część zabiegu jest bezbolesna

Gałki oczne zasłania się specjalistyczną osłonką, aby nie dosięgała ich laserowa wiązka, następnie lekarz wykonuje precyzyjne nacięcie, usuwa nadmiar skóry oraz (jeśli występują) przepukliny tłuszczowe, jednocześnie od razu zamykając naczynka krwionośne.

Zabieg kończy się założeniem szwów na okres ok 9 dni. Linie cięcia znajdują się na dolnej powiece tuż pod linią rzęs a na górnej, idealnie w zagięciu powieki, co sprawia , że wszelkie blizny oraz ślady po operacji są niewidoczne. Po skończonym zabiegu pacjent pozostaje w klinice jeszcze przez ok. 1,5h leżąc z okładami chłodnymi na oczach. Cały proces kończy się na wizycie kontrolnej która odbywa się około miesiąc od wykonanego zabiegu.

Specjalista w Medistica Chirurgia + Estetyka

W Klinice Medistica Chirurgia + Estetyka laserową korekcję powiek wykonuje dr n. med. Andrzej Kustra jest prekursorem użycia lasera do cięcia powiek. Metoda przewyższająca klasyczne cięcie, jest bezkrwawa i pozwala na dużo szybszy powrót do zdrowia. Uczył się tego w Klinice dr Mene w Rio de Janeiro ponad 10 lat temu. Jako pierwszy w Polsce wprowadził i stosował tę metodę. Oprócz czynnego wykonywania zabiegów szkoli także z tej metody w swojej Klinice w Kielcach. Zabieg wymaga precyzji i poczucia estetyki. Dzięki użyciu lasera możemy zdecydowanie zmniejszyć krwawienie śródoperacyjne, obkurczyć mięsień bezkrwawo dzięki temu występują zdecydowanie mniejsze krwiaki pooperacyjne.

Masz pytania dotyczące zabiegu?

Zadzwoń lub umów się na konsultację +48 +48 604 749 750