Depilacja laserowa. Wszystko co powinnaś wiedzieć.

Laserowe usuwanie owłosienia jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów dermatologii estetycznej. Klienci, którzy decydują się na zabieg depilacji laserowej – w przeciwieństwie do innych metod usuwania zbędnego owłosienia – mogą spodziewać się trwałych efektów w postaci gładkiej skóry. Depilacja laserem pozwala cieszyć się ciałem wolnym od włosków bez konieczności regularnego golenia nóg, czy bolesnego wyrywania włosków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możliwe jest usunięcie włosków szybko i bezboleśnie.

Depilacja laserowa VECTUS™

Depilacja laserowa laserem diodowym marki VECTUS™ pozwala na usuwanie owłosienia w sposób szybki, trwały, a jednocześnie komfortowy i bezpieczny dla pacjenta. Laser diodowy działa w oparciu o system fototermolizy selektywnej. Pozwala ona na wniknięcie światła lasera w głąb skóry i uszkodzenie komórek macierzystych mieszka włosowego, co uniemożliwia jego odrost. Seria zabiegów laserowych pozwala na usunięcie 95% naturalnego owłosienia. Pojawiające się na skórze ewentualne włoski są cienkie, delikatne i praktycznie niewidoczne.

Depilacja laserowa Kraków

Z pomocą zaawansowanego lasera diodowego marki VECTUS™ możliwe jest usunięcie owłosienia z każdej części ciała. W naszej ofercie znajduje się:

  • Depilacja laserowa bikini
  • Laserowe usuwanie wąsików
  • Depilacja twarzy
  • Depilacja pach
  • Depilacja laserowa łydek i ud
  • Depilacja laserowa brzucha i pleców

Laser diodowy umożliwia całkowicie bezbolesne usuwanie owłosienia z dowolnej partii ciała, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii:

  • Czytnik SKINTEL™ – pozwala na mierzenie poziomu melaniny w skórze i ustalanie odpowiednich parametrów zabiegu, aby był on maksymalnie skuteczny i dawał możliwie najlepsze efekty w najkrótszym czasie. SKINTEL™ gwarantuje bezpieczeństwo pacjentowi, gdyż parametry zabiegu są ustalane indywidualnie, co umożliwia uzyskanie maksymalnego komfortu w czasie depilacji laserowej, której nie można uzyskać wybierając inne metody fotoepilacji.
  • Photon Recycling – dzięki Photon Recycling światło odbite od skóry jest ponownie wykorzystywane, co pozwala na zwiększenie skuteczności zabiegu i otrzymaniu lepszych efektów. Jeden impuls świetlny oddziałuje na większą liczbę mieszków włosowych, co pozwala na skrócenie czasu zabiegu.
  • Advanced Contact Cooling – to innowacyjna technologia, która ma ogromny wpływ na podniesienie komfortu podczas wykonywanego zabiegu usuwania owłosienia metodą laserową. Pozwala ona na chłodzenie skóry zarówno przed, jak i tuż po impulsie świetlnym, co sprawia, że zabieg staje się bezbolesny. Dodatkowo głowica lasera wykończona jest szkłem szafirowym, które ogranicza uczucie dyskomfortu i eliminuje bodźce bólowe.

Depilacja laserowa cena

Teraz depilacja laserowa dostępna jest Medistica w atrakcyjnych cenach. Pojedynczy zabieg można wykonać już od 100 zł, a wykupując cały pakiet pacjenci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki – w wysokości 10% za 4 zabiegi i 15% za 6 zabiegów.