Peeling chemiczny.

Dermatologia
Estetyczna

Peeling chemiczny.

 

Peeling chemiczny służy wygładzaniu skóry i niwelowaniu zmarszczek mimicznych, nawet tych znajdujących się w dookoła oczu. Peeling chemiczny daje natychmiastowy efekt, spłycając zmarszczki i rozświetlając skórę.

Przebieg

Peeling chemiczny polega na złuszczeniu naskórka oraz równoczesnym odżywieniu skóry. Substancje zwarte w profesjonalnych preparatach mobilizują komórki kolagenu i elastyny do wzmożonej pracy i odbudowy. Dzięki temu, twarz staje się gładsza, lepiej odżywiona i wygląda młodziej i zdrowiej.

Lekarz podczas wywiadu, dobiera najbardziej odpowiedni rodzaj peelingu – peptydowy lub dyniowy.

Peptydowy peeling Bio-Mimetyczny Dermaquest to pogromca zmarszczek mimicznych i wokół oczu. Zawarte w nim kwasy mlekowy (20%) oraz glikolowy (20%) nie tylko same spłycają zmarszczki, odżywiają komórki, ale też są pomostem dla innych substancji preparatu, aktywując je i wzmagając ich pracę. Argirelina wygładza zmarszczki mimiczne, a efekty jej działania są od razu widoczne. Skóra po peelingu peptydowym bio-mimetycznym Dermaquest jest wyraźnie elastyczniejsza, jędrniejsza i rozświetlona.

Peeling dyniowy Dermaquest pomaga odzyskać skórze zdrowy wygląd. Jego działanie jest wykorzystywane w leczeniu trądziku, hiperpigmentacji i starzenia się skóry. Zawarta w preparacie witamina A normalizuje praczę gruczołów łojowych i nieweluje łojotok. Natomiast witamina C chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Peeling dyniowy Dermaquest to zabieg medyczny, ponieważ nie tylko zwalcza objawy, ale też działa regulująco na gruczoły łojowe.

Seria zwykle obejmuje 6 zabiegów co dwa tygodnie.

Efekt

Rozjaśnienie, przywrócenie elastyczności, gładkości i jędrności skórze. Z każdym zabiegiem twarz zyskuje młody i świeży wygląd.

Zalecenia po zabiegu

Zakaz opalania przez 4 tygodnie i zdrapywania naskórka, nawilżanie skóry.