Laserowe zamykanie naczynek

Dermatologia

Laserowe zamykanie naczynek.

 

Laserowe zamykanie naczynek za pomocą lasera ND:YAG (neodymowo-yagowego) to zabieg niwelujący niebieskie i czerwone pajączki pajączki. Laser ND:YAG przywraca skórze naturalny koloryt i usuwa przebarwienia. Charakteryzuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem.

Zmiany naczynkowe dzielimy na dwa rodzaje: czerwone umiejscowione płytko pod skórą, pajączki, które występują często na twarzy, szczególnie na płatkach nosowych oraz niebieskie, położone głębiej pod skórą kończyn dolnych. W przypadku zmian głębszych – żylaków – zabieg należy powtórzyć. Proces leczenia jest ustalany z pacjentem podczas konsultacji z lekarzem.

Laser Nd:YAG (Neodymo-Yagowy) to skuteczne narzędzie w walce przeciw naczynkom. Jego promienie wnikają w głąb skóry (do 4mm) i neutralizują nadmierne przebarwienia. Co istotne, promienie o długości fal 1064nm nie niszczą skóry, ani nie uszkadzają tkanek. Końcówka lasera wyposażona jest w nasadkę, która chłodzi skórę i zmniejsza jej obrzęk.

Laser Nd:YAG (Neodymo-Yagowy) to bezpieczny, nieinwazyjny zabieg, który pozwala pozbyć się niechcianych przebarwień i żylaków. Przywraca zadowolenie z wyglądu, pewność siebie i radość z życia.