Fotel BTL EMSELLA - Medistica Kraków
Ginekologia Estetyczna

Fotel BTL EMSELLA

BTL Emsella

Nietrzymanie moczu jest problemem, który dotyka wiele kobiet. Kojarzony jest z podeszłym wiekiem, ale niestety spotyka również panie w kwiecie wieku, którym znacznie ogranicza pewność siebie i pozbawia możliwości korzystania z życia pełną piersią.
Wkładki higieniczne, nawet najwyższej jakości, nie likwidują przyczyny, a jedynie pomagają sobie jakoś radzić z objawami.
Istnieje prosty i skuteczny środek, który pomaga kobietom z problemem nietrzymania moczu na odzyskanie pełniejszej kontroli nad swoim ciałem, a co za tym idzie na odzyskanie radości życia.

Fotel BTL EMSELLA – nadzieja dla pań z krępującym problemem

Przedstawiamy nieinwazyjną, skuteczną metodę leczenia problemu nietrzymania moczu i zapobiegania powrotom tej dolegliwości.

Fotel BLT Emsella, jest specjalnie skonstruowanym urządzeniem zabiegowym, który leczy problem nietrzymania moczu w szczególnie wygodny dla pacjentek sposób.
Aby z niego skorzystać, nie musisz nawet się rozbierać. Wystarczy po prostu usiąść w fotelu na pół godziny, a technologia HIFEM zrobi to, co do niej należy.

Jak to działa?

Technologia HIFEM, czyli High Intensity Focused Electromagnetic, to wykorzystanie skoncentrowanych fal elektromagnetycznych.
W czasie, gdy pacjentka zrelaksowana siedzi na fotelu. Fale te stymulują mięśnie dna miednicy do wykonywania częstych, intensywnych skurczy.
Jednym słowem – to ulepszone, bo dużo bardziej intensywne ćwiczenia mięśni Kegla, które fotel robi za pacjentkę.
Czym zabieg różni się od zwykłych ćwiczeń mięśni Kegla, które możesz wykonać samodzielnie?
W czasie jednego zabiegu na fotelu BTL Emsella, mięśnie wykonują około 11 000 powtórzeń.
Czy jesteś w stanie osiągnąć taki wynik? Raczej nie…
Same skurcze różnią się też nie tylko liczbą, ale również intensywnością. Są to skurcze maksymalne z możliwych, nie do wykonania samodzielnie.

W efekcie zabiegów, stopniowo wraca prawidłowe funkcjonowanie mięśni dna miednicy i problem nietrzymania moczu słabnie, a z czasem odchodzi w zapomnienie.

Pamiętajmy – to „tylko” ćwiczenia, nie interwencja chirurga, po której pacjentkę czekałaby długa rekonwalescencja. Ćwiczenia te skutecznie pobudzają naturalne siły organizmu, który sam dokonuje naprawy problemu.

Zalety BTL Emsella

Najważniejszą z zalet jest skuteczność. Wiele pań poświęciłoby znacznie więcej, niż pół godziny siedzenia na fotelu, żeby osiągnąć taki efekt.
Wystarczy jednak „tylko” a zarazem aż tyle.
Zabiegi w żaden sposób nie są bolesne, ani niekomfortowe. Nie zdarzają się przypadki, aby nie dały żadnych rezultatów, natomiast zdarza się, że poprawa odczuwalna jest już po pierwszym zabiegu.
Pełna terapia powinna trwać około trzech tygodni.

Pacjentki dotknięte problemem nietrzymania moczu, nie muszą już przechodzić bolesnych zabiegów i długiej rekonwalescencji – bezpośrednio po zabiegu można wracać do codziennych zajęć.

Warto pamiętać, że sprawne mięśnie dna miednicy, to nie tylko brak problemu z nietrzymaniem moczu, ale również bardziej satysfakcjonujące życie intymne dla obojga partnerów.
Warto więc rozważyć cykl terapeutyczny również w tym celu.

cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546