Laseroterapia - Mona Lisa Touch - Medistica Kraków
Ginekologia Estetyczna

Laseroterapia – Mona Lisa Touch

Mona Lisa Touch

Jest wiele możliwych przyczyn, dla których kobiety tracą pewność siebie i wpadają w pułapkę niskiej samooceny:
– trudny poród,
– nieatrakcyjna anatomia okolic intymnych,
– nietrzymanie moczu na skutek osłabienia mięśni dna macicy,
– zmiany w okresie menopauzy.

Wiele przyczyn, jeden skutek – kobieta przestaje być sobą. Unika kontaktów intymnych, zamyka się w sobie, stroni od partnera. Z czasem w ogóle unika wychodzenia z domu, bo przecież wkładki likwidują objawy, nie przyczyny nietrzymania moczu.
To wszystko prowadzi do konfliktów i nieporozumień w związku, bo przecież tak trudno jest przyznać, w czym naprawdę tkwi problem…

Ginekologia estetyczna i jej genialne narzędzia

Dotychczas poważne wady i schorzenia leczono wyłącznie operacyjnie. Nowoczesne technologie wkroczyły jednak również w te obszary. Coraz częściej w miejsce skalpela stosowany jest laser.

Włoska firma DEKA, posiadająca kilkadziesiąt lat doświadczenia w pracy z technologią laserową, stworzyła laser Mona Lisa Touch – stworzony z myślą o poprawie jakości życia tysięcy kobiet na całym świecie, takich jak Ty, które mają mały, wstydliwy problem.

Czym wyróżnia się Mona Lisa Touch?

Nazwa nawiązująca do najsłynniejszego obrazu Leonarda da Vinci, nie jest przypadkowa. Mona Lisa uważana była za symbol piękna i subtelnej kobiecości – ideałów, do których dążą wszystkie panie.

Mona Lisa Touch jest zabiegiem medycznym wykonywanym laserowo, który ma za zadanie:
– modelowanie pochwy,
– likwidację problemu nietrzymania moczu,
– odbudowę błony śluzowej okolic intymnych,
– nadawanie elastyczności tkankom ścianek bocznych pochwy.

Jak to działa?

Laser zostaje wprowadzony do pochwy, gdzie bezpośrednio modeluje jej ścianki. Nadaje ich tkankom elastyczność i jednocześnie redukuje problem nietrzymania moczu.
Pobudza regenerację błony śluzowej, dzięki czemu Twoje okolice intymne wydają się być wyczuwalnie młodsze – a Ty wraz z nimi.

Efekty zabiegu

Dzięki zabiegowi Mona Lisa Touch, błona śluzowa pochwy odzyskuje elastyczność. Zredukowany zostanie również problem nietrzymania moczu, dzięki wzmocnieniu mięśni dna miednicy.
Efekty utrzymują się do 2 lat po zabiegu.
Do pełnej formy wrócisz do 30 dni po wykonaniu zabiegu.

Korzyści fizjologiczne są oczywiste i bezsporne. Korzyści psychologiczne – bezcenne.
Wzrasta pewność siebie, radość życia i przyjemność z życia intymnego. Twoje poczucie wartości szybuje w górę i znów czujesz się kobieca – jak Mona Lisa.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Mona Lisa Touch, jest skuteczną metodą pozbycia się takich problemów jak brak komfortu z pożycia małżeńskiego, nietrzymanie moczu, suchość pochwy, w tym suchość spowodowana menopauzą.
Nie musisz się godzić z tymi objawami. Możesz zmienić swoje życie i odbudować namiętność w związku.
Zabieg wykonywany profesjonalnym laserem stworzonym specjalnie z myślą o kobietach takich, jak Ty, to mały, a zarazem wielki krok w kierunku nowego życia i kolejnego etapu Twojego życia.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu. Rozumiemy, że możesz mieć pytania, lub wątpliwości – pozwól nam je rozwiać i umów się na zabieg Mona Lisa Touch.

cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546