modelowanie sylwetki

Gotowy na wakacje? Modelowanie sylwetki w 4 tygodnie.

Chyba każdy z nas chce doskonale prezentować się na plaży. Sezon urlopowy nadchodzi wielkimi krokami. Lato to również czas rozmaitych imprez i uroczystości. Mogłoby się wydawać, że już za późno na to, aby zrobić coś ze swoją sylwetką. Nic bardziej mylnego! Przez miesiąc można znacząco wysmuklić i ujędrnić ciało. Wystarczy zastosować się do poniższych kroków i wybrać swój sposób na modelowanie sylwetki.

Trening z trenerem personalnym

Niestety bez aktywności fizycznej nie zrzucimy zbędnych kilogramów w ciągu czterech tygodni. Im więcej będziemy się ruszać, tym lepiej. Nawet osoby, które nigdy nie miały do czynienia ze sportem znajdą coś dla siebie. Ćwiczenia muszą być przede wszystkim dobrze dopasowane do naszych upodobań oraz celów. Ważne jest to, aby ich wykonywanie sprawiało nam przyjemność. Ponadto istotne jest to, aby trening był regularny. Zalecana częstotliwość to trzy-cztery razy w tygodniu, a wszystko zależy od indywidualnego przypadku.
Oczywiście możemy ćwiczyć w zaciszu domowym, jednak nie zawsze posiadamy dostateczną wiedzę z tego zakresu. Problemem jest również brak odpowiedniej techniki, co może wywołać kontuzje i inne nieprzyjemne dolegliwości. Problemem wielu osób jest rozrost mięśni pod tkanką tłuszczową. Tłuszcz nie spala się efektywnie, a więc nasze ciało wygląda na jeszcze większe, niż zwykle. Właśnie dlatego warto jest skorzystać z wsparcia profesjonalisty. Trener personalny dopasuje aktywność do naszych rzeczywistych wymagań. Będzie również czuwał na postępami i wynikami. Jest to również świetny motywator. Trening z trenerem personalnym do świetny sposób na modelowanie sylwetki. Takie treningi pozwolą nam skutecznie zredukować wagę o około 4-5 kg w ciągu miesiąca.

Zobacz również: 4 sposoby radzenia sobie z łysieniem.

Dieta oczyszczająca

Odchudzanie brzucha to przede wszystkim dieta. Bez zmiany nawyków żywieniowych nie pozbędziemy się nadwagi. Powinniśmy wyeliminować wszelkie niezdrowe produkty, takie jak słodycze, alkohol, napoje gazowane, fast-foody, potrawy z dużą ilością konserwantów, węglowodany. Szybkie odchudzanie musi zostać przeprowadzone z głową. Świetną opcją wydaje się dieta oczyszczająca, która trwa zwykle od 7 do 10 dni. Dzięki niej nie tylko pozbędziemy się zbędnych kilogramów, ale również wyeliminujemy z organizmu toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii. Dużą popularnością cieszy się dieta dr Dąbrowskiej. Znajdziemy ogromną liczbę smacznych przepisów, które bazują na warzywach oraz owocach.

Zobacz również: Leczenie łysienia.

Modelowanie sylwetki – Zabieg Endermologii

Endermologia to doskonały sposób na modelowanie sylwetki. Jest to endomasaż tkanki łącznej oraz mięśniowej. Jest to zabieg bezinwazyjny i skuteczny. Często wybierany jest przez sportowców, którzy pragną przygotować mięśnie do wysiłku lub zregenerować ciało po zbyt dużym obciążeniu. Warto wiedzieć, że za jego pomocą można wyeliminować nadmiar wody, czy też zniwelować bóle mięśniowe, reumatyczne, czy też kręgosłupa. Zbawiennie wpływa nie tylko na naszą figurę, ale również zdrowie. Poprawia przepływ krwi, dzięki czemu można pozbyć się obrzęków. Już po pierwszym zabiegu nasze ciało wygląda lepiej. Wpływa on również na stan skóry, która staj się gładsza i wyraźnie napięta.