Osocze bogatopłytkowe Magellan na włosy - Medistica Kraków
Klinika Włosa

Osocze bogatopłytkowe Magellan na włosy

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan – skuteczne odmładzanie

Zastosowanie naturalnych, biologicznych metod w odnowie, rewitalizacji i regeneracji skóry oraz włosów jest obecnie obowiązującym trendem. Metoda Magellan, która opiera się na terapii z wykorzystaniem najbardziej naturalnego i bezpiecznego preparatu uzyskanego z osocza pacjenta, pozwala na skuteczną oraz głęboką regenerację tkanek, co w efekcie prowadzi do ich widocznego odmłodzenia. Osocze bogatopłytkowe, stosowane w tej nowatorskiej metodzie wyzwala naturalne zdolności skóry do regeneracji, a także stymuluje do rewitalizacji, wygładzenia i ujędrnienia komórek. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym ma niezwykle pozytywny wpływ na pobudzenie wzrostu włosów, poprawia wybarwienie cery oraz ukrwienie i odżywienie zmęczonej skóry.

Mezoterapia metodą Magellan – pobudzenie skóry do autoregeneracji

Fenomen terapii, w której osocze bogatopłytkowe gra główną rolę, polega na skutecznym pobudzeniu naturalnych czynników wzrostu komórek. Pod wpływem preparatu namnażają się, zaczynają wytwarzać się nowe naczynka włosowate oraz kolagen, a w rezultacie skóra staje się lepiej nawilżona, sprężysta i zachowuje te cechy na długo.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – długotrwałe efekty po jednym zabiegu

Dzięki innowacyjnemu opracowaniu terapii skóry, jaką jest metoda magellan, do uzyskania niezwykłych i trwałych efektów odmłodzenia wystarczy przeprowadzenie jednej iniekcji, a spektakularne skutki można zauważyć już po 1-2 tygodniach od jej zastosowania. Jest to możliwe, ponieważ mezoterapia wykorzystuje najwyższe stężenie płytek, stosowane do iniekcji z dotychczas znanych sposobów terapeutycznych. Materiał przygotowany w wyniku separacji krwi zawiera wielokrotnie więcej płytek niż w innych terapiach, dlatego rewelacyjne efekty jego zastosowania są widoczne już po jednym zabiegu i utrzymują się nawet przez okres od 8 do 12 miesięcy. Niezwykła skuteczność mezoterapii osoczem bogatopłytkowym daje podstawy do stwierdzenia, że jest ona o wiele lepsza niż wiele innych zabiegów, prowadzonych z większą intensywnością.

Najważniejsze efekty mezoterapii osoczem

Zabieg ma zbawienny wpływ na poprawę kondycji włosów, odżywienie cebulek, skóry głowy.

Poprawia koloryt, likwiduje przebarwienia oraz zmarszczki.

Wspomaga regenerację skóry po zabiegach liposukcji.

Dodatkowymi wskazaniami do zabiegu są: infekcje intymne, alergie, nietrzymanie moczu oraz dyskomfort seksualny.

Czytaj więcej

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan uwalnia czynniki wzrostu zawarte w płytkach krwi, co skutkuje namnażaniem komórek, tworzeniem się nowych naczyń włosowatych oraz nowych struktur kolagenowych. Poprawia się sprężystość skóry, jej koloryt i tekstura, wzrasta zdolność do utrzymania wilgoci. Pierwsze efekty są widoczne już po 1–2 tygodniach od zabiegu, najpełniejsze – po miesiącu. Dzięki innowacyjnemu systemowi przygotowania osocza Magellan wystarczająca jest jedna iniekcja, a jej rezultaty utrzymują się przez okres 8–12 miesięcy. Magellan to najnowsza, nowatorska metoda terapii osoczem bogatopłytkowym. Najwyższe możliwe stężenie płytek w wykorzystywanym do iniekcji materiale – ponad milion płytek na mikrolitr – powoduje, że efekty terapii Magellan są naprawdę spektakularne i trwałe. Najważniejszym atutem systemu separacji krwi Magellan jest wielokrotnie wyższe stężenie płytek krwi w przygotowanym do zabiegu materiale. Powoduje to, że wszystkie oczekiwane przez Pacjenta efekty widać już po jednym zabiegu! W przypadku na przykład mezoterapii skóry głowy lub mezoterapii twarzy osoczem bogatopłytkowym Magellan jeden zabieg daje te same efekty, co cała, kilku zabiegowa sesja przy tradycyjnym PRP!

Poprawa kondycji włosów:

  • pobudzenie wzrostu włosów, odżywienie cebulek,
  • zwiększenie gęstości włosów,
  • poprawa kondycji włosów i skóry głowy.
cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546

Wskazania

  • wypadanie i słaba kondycja włosów,
  • zły stan skóry głowy.
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546