Endermolift Kraków w klinice Medistica. Zabieg poprawiający jędrność skóry
Kosmetologia

Endermolift

Stymulacja komórek w czasie zabiegu przeciwstarzeniowego Endermolift zezwala uzyskać efekt odmłodzenia i odświeżenia. Tego typu zabiegi wpływają pozytywnie nie tylko na wygląd cery, ale także na samopoczucie. W naszej klinice dbamy o każdy szczegół. Endermolift wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, co daje gwarancję wysokiej jakości zabiegów.

Na czym polega zabieg?

Endermolift polega na oddziaływaniu na skórę mikroimpulsów przy pomocy specjalistycznego aparatu. Umożliwia to głęboką stymulację skóry, co uruchamia naturalne procesy produkcji białek. Zabieg ma zatem zbawienne działanie na wypełnienie zmarszczek a także odzyskanie jędrności skóry, poprawienie jej struktury, przywrócenie gęstości, rozjaśnienie cery i wymodelowanie konturów twarzy.

Kiedy i dlaczego warto wykonać Endermolift?

Zabieg Endermolift jest, jak sama nazwa wskazuje, liftingiem skóry. Dlatego też jeśli mamy do czynienia z różnorodnymi niedoskonałościami, możemy im zaradzić w pewny, bezpieczny i naturalny sposób. Zatem warto zwrócić uwagę na ten typ zabiegu, kiedy naszym problemem są: zmarszczki, opadający owal twarzy lub opadające powieki, nadmiar tkanki tłuszczowej, zapadnięte policzki.

Jakie są zalety zabiegu?

Zalety są widoczne od razu po zabiegu.  Nie ma także szczególnych zaleceń przed wykonaniem endermoliftu. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Jest to w pełni nieinwazyjna metoda, która pozytywnie wpłynie na wygląd twarzy. Na nowo będzie można poczuć się pewnie i zapomnieć o wyrzeczeniach, które wcześniej wynikały z kompleksów i niezadowolenia ze swojego wyglądu.

cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546

Wskazania

  • wiotka skóra twarzy
  • zmarszczki
  • utrata jędrności skóry wokół oczu

Przeciwwskazania

  • stany zapalne skóry
  • infekcje
  • bielactwo
  • choroba nowotworowa
  • tłuszczaki
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546