Masaż twarzy - Medistica Kraków
Kosmetologia

Masaż twarzy

Masaż anti-aging twarzy, zwany też drenażem limfatycznym twarzy to masaż powstrzymujący procesy starzenia. W doskonały sposób poprawia sprężystość mięśni i elastyczność skóry twarzy. Masaż twarzy wygładza zmarszczki w okolicy czoła, oczu, bruzdy przynosowe i wargowe, a także zmarszczki widoczne w kącikach ust. Pracując nad sprężystością i elastycznością skóry twarzy podczas masażu anti-aging usprawnia się również krążenie limfy i krwi przywracając skórze blask i zdrowy wygląd.

Podczas masażu trwającego ok. pół godziny można odczuwać lekkie rozgrzanie skóry oraz uczucie rozluźnienia i odprężenia. Masaż pobudza krążenie, a naczynia krwionośne rozszerzają się, co daje efekt lepszego dotlenienia i odżywienia skóry. Poprawia także proces wchłaniania wszystkich substancji aktywnych zawartych w olejku do masażu, który jest dobierany indywidualnie do potrzeb skory.

Regularny masaż  twarzy jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Jego systematyczne stosowanie przynosi niesamowite efekty redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry twarzy i poprawienia jej jędrności. Masaż warto wykonywać już od 25 roku życia, w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

 

cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546

Przeciwwskazania

  • pękające naczynka
  • trądzik
  • świeże blizny
  • niedawne przebyte zabiegi z zakresu medycyny estetycznej
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546