Koperta Umów się na wizytę
Zobacz pozostałe kliniki
https://medistica.com.pl/medycyna-piekno/en/homepage/

Lato bez fałdek! Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Niejednokrotnie zdarza się, że osoby aktywne fizycznie, prowadzące zdrowy tryb życia i trzymające się zasad racjonalnego odżywiania, mimo starań, nie są w stanie zredukować lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu. Z pomocą przychodzi szereg zabiegów modelujących sylwetkę, które są idealnym uzupełnieniem codziennych aktywności.

M

Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową w Medistica Medycyna + Piękno Kraków

Warto podkreślić, że korzystanie z zabiegów modelujących sylwetkę także wymaga dodatkowego wsparcia w działaniach z naszej strony. Mowa tutaj o przyjmowaniu odpowiedniej ilości wody dziennie, aktywności fizycznej oraz stosowaniu zrównoważonej diety. Jeśli połączymy te wszystkie składowe, możemy spodziewać się spektakularnych rezultatów!

Jakie zabiegi sprawdzą się, gdy pragniemy zredukować lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową? Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będą terapie łączone, w trakcie których korzystamy z różnych zabiegów.

Endermologia LPG Alliance w Krakowie

Endermologia LPG Alliance – poprzez głęboki masaż podciśnieniowy, tkanki tłuszczowe ulegają rozluźnieniu i rozbiciu. W ten sposób przyspiesza ich metabolizm i w efekcie są szybciej usuwane. Dodatkowo dzięki endermologii, skóra staje się widocznie ujędrniona i wygładzona. Czego chcieć więcej?

Accent Prime w Klinice Medistica Medycyna + Piękno Kraków

Zabiegi Accent Prime zmierzają do redukcji tkanki tłuszczowej poprzez działanie czynników rozgrzewających. Ultradźwięki i fale radiowe powodują podgrzanie tkanki tłuszczowej, co prowadzi do jej upłynnienia i szybszego usunięcia.

Kriolipoliza CoolSculpting by Zeltiq w Medistica Medycyna + Piękno Kraków

Kriolipoliza opiera się na wymrażaniu tkanki tłuszczowej. Specjalną głowicę przykłada się do obszaru ciała, którą chcemy poddać zabiegowi. Fałd skóry zostaje zassany do głowicy i rozpoczyna się właściwy proces mrożenia tkanki tłuszczowej. W czasie trwania zabiegu, który trwa od 30 do 90 minut tkanka zostaje równomiernie schłodzona do nawet -13 stopni.

Fala uderzeniowa Storz – Medistica Kraków

Fala uderzeniowa Storz to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, którego efekty widoczne są od pierwszych dni po zabiegu. Dzięki działaniu fali akustycznej, mamy do czynienia z mechanicznym rozbiciem tkanek tłuszczowych. Powoduje to przyspieszenie ich metabolizmu i szybszą redukcję tłuszczu.

Efekty zabiegów modelujących sylwetkę

Choć opisane zabiegi modelujące sylwetkę mają podobne efekty działania, różnią się czynnikiem powodującym rozbicie tkanki tłuszczowej. Dzięki połączeniu tych technik, możliwe jest osiągnięcie oczekiwanych efektów szybko i spektakularnie. Jednocześnie, zabiegi modelujące sylwetkę są nieinwazyjne i bezpieczne. W naszej Klinice, wykonuje je wyłącznie wykwalifikowany zespół, a stosowane urządzenia należą do najnowocześniejszych i opatrzonych certyfikatami, potwierdzającymi ich skuteczność i bezpieczeństwo. Podczas konsultacji w naszej Klinice, specjaliści doradzą,  które zabiegi będą najlepsze w Twoim konkretnym przypadku oraz poinformują, jak najlepiej je połączyć.

Efektów po zabiegach modelujących sylwetkę możemy spodziewać się po kilku tygodniach od ich wykonania – ten czas jest niezbędny, aby tkanka tłuszczowa zdążyła przejść proces redukcji i została zmetabolizowana. Jeśli chcecie przygotować swoje ciało na lato i sezon krótkich spodenek i zwiewnych sukienek, przejdźcie do działania już dziś!

Promocyjne pakiety zabiegów odchudzających w Medistica Medycyna + Piękno Kraków

Z okazji nadchodzącego lata, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję na pakiety zabiegów modelujących sylwetkę. Jesteście gotowi pozbyć się cellulitu? A może pragniecie szybko zredukować fałdki na brzuchu? Skorzystajcie z naszej limitowanej oferty pakietów z niepowtarzalnymi rabatami! Wszystkie informacje znajdziecie tutaj >>>> PROMOCJA!

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
    Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
    Zostaw numer
    oddzwonimy!