Modelowanie sylwetki Kraków. Redukcja i odchudzanie | Medistica.com.pl

Modelowanie Sylwetki

Modelowanie Sylwetki

Piękna i szczupła sylwetka to marzenie każdej kobiety. W jej osiągnięciu bardzo pomocne są specjalistyczne zabiegi modelowania, które gwarantują zachwycające efekty. Istotne jest również zadbanie o jędrną oraz elastyczną skórę bez cellulitu.

Modelowanie sylwetki - opis zabiegów

Każdy z nas pragnie posiadać perfekcyjną i szczupłą sylwetkę, najlepszym sposobem na jej uzyskanie jest skorzystanie z zabiegów modelowania sylwetki które świadczymy. Modelowanie sylwetki oferowane przez naszą klinikę to doskonały sposób nie tylko na jej wyszczuplenie ale również stymulację procesu powstawania włókien kolagenowych. Proponowane przez nas zabiegi pomagają również pozbyć się celulitu, wygładzić skórę, nadać jej jędrności i elastyczności. W naszej klinice oferujemy następujące zabiegi służące modelowaniu sylwetki: Wszystkie usługi związane z modelowaniem sylwetki są wykonywane przez najlepiej wykwalifikowanych specjalistów którzy w perfekcyjny sposób zadbają o Państwa ciało i dobre samopoczucie.

Endermologia

Obecnie zabiegi na cellulit oraz modelujące sylwetkę stają się coraz bardziej popularne. Warto poznać pełną ofertę oraz ich zastosowania, aby być świadomym klientem. Jednym z popularniejszych zabiegów, którego celem jest likwidacja celulitu jest endermologia. Jest to rodzaj mechanicznego masażu podciśnieniowego, który silnie oddziałuje na tkankę łączną. Wpływa to na przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej, co prowadzi do stymulacji produkcji włókien kolagenowych. Dzięki zabiegowi ciało przeżyje metamorfozę, ponieważ metoda ta prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, a także poprawy jędrności skóry. Endermologia to właściwy kierunek w walce o zgrabną sylwetkę. Efektem zabiegów jest efektowne wyszczuplenie ciała. Jest to technika przeznaczona dla osób, które poszukują sprawdzonych metod odnowy biologicznej skóry.

Coolsculpting

Kolejnym zabiegiem jest coolsculpting. Polega on na nieinwazyjnym usuwaniu nadmiaru tłuszczu.Jest przeznaczony dla osób, które prowadzą zdrowy i aktywny tryb życia, ale bezskutecznie próbują zlikwidować drobne i średnie niedoskonałości w postaci fałdek. Jest to zabieg, którego celem jest modelowanie sylwetki. Coolsculpting jest całkowicie bezbolesny. Metoda ta wykorzystuje technologię chłodzenia, która bezinwazyjnie rozbija komórki tłuszczowe. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to kolejna propozycja, która wykorzystuje w swojej metodyce dwutlenek węgla. Jej zaletami są bezpieczeństwo, mała inwazyjność oraz bezsprzeczne efekty. Terapia dwutlenkiem węgla przyczynia się do odmładzania skóry, likwidacji cellulitu oraz walki z rozstępami. Zabieg ten prowadzi do zwiększenia przepływu tlenu, krwi oraz składników odżywczych do poddawanego zabiegowi obszaru. Terapia polega na wprowadzeniu podskórnym lub środkowo-skórnym gazu medycznego.

Modelowanie sylwetki - Masaże

Skuteczną propozycją w walce z cellulitem są również masaże. Powodują one przyspieszenie krążenia podskórnego, co prowadzi do szybszego usuwania toksyn z organizmu. Dodatkowo masaże poprawiają elastyczność skóry. Modelowania sylwetki w Medistica Kraków to propozycja idealna dla osób, które zmagają się z cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Raz na zawsze można porzucić mało efektywne diety oraz postawić na sprawdzone rozwiązania.
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546