plamy na dłoniach

Piękne dłonie bez przebarwień

Każdego dnia mniej lub bardziej intensywnie eksploatujemy swoje dłonie, ale czasami zapominamy o tym, aby potem kompleksowo o nie zadbać. Codziennie są one narażone na wiele czynników zewnętrznych, które nie są obojętne i mają wpływ na kondycję skóry dłoni. Problem nasila się przy nieprawidłowej pielęgnacji dłoni, niedoborach żywieniowych, narażaniu ich na niekorzystne warunki atmosferyczne i działanie środków chemicznych. Wraz z wiekiem pojawia się także coraz więcej nieestetycznych przebarwień na dłoniach. Nawet jeśli nasze dłonie pokryte są już plamami, to istnieją skuteczne sposoby na pozbycie się ich i przywrócenie im piękna. Za pomocą osocza bogatopłytkowego możliwe jest odmłodzenie skóry.

Przeczytaj również: Lifting twarzy bez skalpela.

Nieestetyczne przebarwienia na dłoniach? Pozbądź się ich raz na zawsze innowacyjnymi metodami!

Naturalnym, całkowicie bezpiecznym, niezwykle skutecznym i komfortowym zabiegiem odmładzającym skórę dłoni jest podanie osocza bogatopłytkowego. Co ciekawe, preparat służący do iniekcji przygotowywany jest z krwi pacjenta, a więc nie trzeba martwić się o żadne niepożądane efekty uboczne. Za pomocą takiego eliksiru młodości można zregenerować naskórek łącznie z tkanką podskórną. Penetruje ona skórę i wnika w jej głębokie warstwy, odbudowując nawet tkankę kostną. W naszych płytkach krwi znajdują się m.in. czynniki wzrostu naskórka, fibroblastów i śródbłonka naczyń krwionośnych. Ta innowacyjna metoda pozwala na przywrócenie skórze utraconego napięcia i elastyczności oraz na pozbycie się nieestetycznych przebarwień. Czynniki wzrostu znajdujące się w osoczu bogatopłytkowym stymulują i aktywują procesy tworzenia się nowych komórek i aminokwasów. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli komuś zależy na odbudowie, rewitalizacji, regeneracji, ujędrnieniu i odmłodzeniu dłoni. Z całą pewnością warto, gdyż są one naszą wizytówką. Wraz z wiekiem niestety skóra staje się coraz bardziej wiotka, sucha, szorstka i pokryta nieestetycznymi zmianami. Plamy na dłoniach nie wyglądają ładnie, ale na szczęście nie jesteśmy skazani na to, aby przebarwienia na skórze towarzyszyły nam przez lata.

Sprawdź również: Problem opadających powiek.

Plamy na dłoniach i inne oznaki starzenia

Na zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego mogą zdecydować się osoby w każdym wieku. Jeśli tylko dostrzeżemy u siebie pierwsze oznaki starzenia się na skórze w postaci wiotkości, suchości, zmęczenia, braku elastyczności, przebarwień i zmarszczek, warto zdecydować się na rewitalizację skóry. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących naturalnych sposobów, które gwarantują uzyskanie świetnych efektów oraz dla osób będących uczulonymi na inne produkty. Osocze bogatopłytkowe jest niechirurgiczną metodą odmładzania dłoni, która przywraca skórze witalność, odżywia ją poprawia jej gęstość, fakturę i koloryt. Jeszcze lepsze efekty można uzyskać, stosując terapie łączone w postaci lasera IPL, peelingów i zabiegu osoczem bogatopłytkowym. Taka kombinacja pozwala na pozbycie się wszelkich niedoskonałości. Wystarczy pobrać niewielką ilość krwi, a następnie umieścić w specjalnej wirówce, gdzie zostanie przygotowana do wstrzyknięcia w skórę. Uzyskany preparat to skondensowana bomba regeneracyjna o ogromnym potencjale odżywczym. Taki koncentrat stymuluje komórki macierzyste do namnażania się i tworzenia nowych, mocnych naczyń krwionośnych.

Sprawdź szczegóły i umów się na zabieg!