Medycyna estetyczna dla mężczyzn. Medistica Kraków

Strefa Mężczyzny

Strefa Mężczyzny

Medistica - Strefa mężczyzn

Medistica - Medycyna i Piękno dba również o mężczyzn, proponując im liczne zabiegi pielęgnacyjne. Doskonale zdajmy sobie sprawę, że nowoczesny mężczyzna dba o swoje zdrowie i wygląd, a Medistica jest po to, by mu w tym pomóc. W Strefie Mężczyzn prezentujemy zabiegi estetyczne dla mężczyzn. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz oraz skórę głowy, a także konsultacje dermatologiczne, andrologiczne lub z zakresu medycyny estetycznej.

Pielęgnacja ciała

Życie w ciągłym biegu i stresie nie sprzyja właściwej regeneracji i relaksowi. Dlatego też warto choć na chwilę zapomnieć o pracy oraz trudach dnia codziennego, wybierając jeden z oferowanych przez nas masaży:
  • klasyczny - przywraca mięśniom komfort działania oraz rozluźnia;
  • limfatyczny - redukuje obrzęki;
  • relaksacyjny - służy uspokojeniu i zrównoważeniu pracy ciała, redukuje stres oraz poprawia samopoczucie;
  • masaż podciśnieniowy (endermologia) - wspomaga metabolizm, wyszczupla sylwetkę i poprawia samopoczucie; działa rozluźniająco oraz redukuje bóle mięśniowe i bóle kręgosłupa.

Pielęgnacja skóry głowy

Łysienie męskie nie musi być problemem. Oferujemy Panom kompleksową pielęgnację skóry głowy:  
  • terapią osoczem bogatopłytkowym
- idealna dla najbardziej wymagających mężczyzn, ceniących nowoczesne rozwiązania; - podobnie jak inne zabiegi mezoterapii, polega na wstrzykiwaniu osocza bogatopłytkowego (preparatu przygotowanego z krwi pacjenta) bezpośrednio w skórę, co skutkuje jej lepszym ukrwieniem, elastycznością i regeneracją, a cebulki włosów zostają pobudzone do wzrostu, niwelując przerzedzenia;  
  • Dermaheal HL
- terapia preparatem, wykorzystującym zaawansowaną biotechnologię (aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.); - skutecznie walczy z łysieniem męskim, znacznie ograniczając wypadanie włosów; - wspomaga odrastanie włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych oraz stymulację mikrokrążenia w skórze.

Pielęgnacja twarzy

Medistica poleca Panom zabieg oczyszczający GeneO+ z preparatem Neo Revive. Jest to nieinwazyjny zabieg przywracający młody i świeży wygląd, którego efekty są widoczne natychmiast po jego wykonaniu. Ponadto zabieg skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne.

Konsultacja dermatologiczna

Pomoże zdiagnozować wszelkie problemy skórne oraz ich przyczyny i na nowo cieszyć się zdrową skórą będącą fundamentem atrakcyjnego wyglądu. Podczas konsultacji zostanie opracowany specjalistyczny plan leczenia dostosowany do trybu pracy i stopnia aktywności fizycznej pacjenta.

Konsultacja andrologiczna

Nowoczesny mężczyzna nie ucieka od problemów takich jak: zaburzenia płodności, problemy z erekcją czy zaburzenia hormonalne, a skutecznie je rozwiązuje z naszą pomocą.

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Bezpłatną konsultację polecamy Panom, którzy chcą zadbać o swój wygląd oraz dowiedzieć się, jak nowoczesna medycyna i najnowsza technologia mogą poprawić ich samopoczucia i wzmocnić pewność siebie. Po zdefiniowaniu problemów zaproponujemy skuteczną walkę z nimi.
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546