Pielęgnacja ciała Kraków. Klinika Medistica w Krakowie
Strefa Mężczyzny

Pielęgnacja ciała

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, modeluje i wyszczupla sylwetkę. Wspomaga metabolizm oraz działa stymulująco na powstawanie włókien kolagenowych. Jest to znakomity sposób na pozbycie się cellulitu. Zabiegi endermologiczne są w 100% naturalne, powodują nie tylko lepszy wygląd, ale też lepsze samopoczucie.

 

 

cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546

Przebieg:

Maszyna nie działa bezpośrednio na skórę. Pacjent jest ubrany w przylegający do ciała kombinezon. Pod wpływem ciśnienia, skóra zostaje wessana pomiędzy dwie ruchome rolki. Fałdy skóry poruszane są rytmicznie, dzięki czemu nawet tkanki głębokie są zmobilizowane do regeneracji. Masaż podciśnieniowy modeluje sylwetkę, znacznie ją wysmukla. Sprawia, że ciało staje się jędrne i elastyczne. Endermologia przyczynia się również do zwalczania cellulitu.

Energiczny masaż oddziałuje na całe ciało. W trakcie zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a dzięki intensywnej stymulacji skóra wzmaga produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność. Poruszając limfę, masaż powoduje redukcję obrzęków, ujędrnia i wysmukla ciało. Endermologia działa rozluźniająco, koi napięte części ciała, redukuje bóle mięśniowe i bóle kręgosłupa.

 

Najnowszy Cellu M6® Allience LAB

Medistica posiada najnowszy, jedyny w Krakowie i drugi w Polsce aparat endermologiczny Cellu M6® Allience LAB. Cellu M6® Allience to najwyższej jakości, ekskluzywny sprzęt, który swoją skutecznością deklasuje inne modele.

Wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie to domena najnowszego patentu Endermologie LPG Alliance. Doskonale radzi sobie z cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową, zwiotczałą skórą (również twarzy) i obrzękami. Sekret i siła tkwią w specjalnie zaprojektowanych głowicach, które z wysoką precyzją i znacznie głębiej chwytają tkankę skórną (głęboką i powierzchniową). Dzięki temu, zabiegi są efektywniejsze i całkowicie bezpieczne.

Najnowsze urządzenie Alliance pozwoliło pogłębić zabieg aż trzykrotnie, co bezpośrednio przekłada się na szybkość efektów. Już 3 zabiegi wystarczą, aby skóra była bardziej napięta, jędrniejsza i zdrowsza.

Najnowsza głowica pozwala jeszcze lepiej dostosować zabieg do indywidualnego celu, określonego przez pacjenta – wyszczuplenia, ujędrniania, modelowania, wygładzania.

Choć komórki stymulowane są głęboko i intensywnie, zabieg jest całkowicie bezpieczny, a intensywność zasysania jest dobierana indywidualnie według rodzaju i gęstości skóry.

Rezultaty, które  osiąga się z Cellu M6® Allience LAB są zdumiewające i nie można ich uzyskać na żadnym innym sprzęcie.

 


 

Masaże

 

Masaż polega na odpowiednim wywieraniu ucisku na tkanki, pobudza krążenie, które zbawiennie wpływa na ich kondycję i regenerację. Istnieją różne rodzaje masażu.

 

Masaż klasyczny, leczniczy, przywraca mięśniom komfort działania i rozluźnia. Części ciała poddane tej formie masażu odzyskują sprawność i zakres działania. Masaż klasyczny wykorzystuje się w rehabilitacji chorób układu ruchu.

 

Masaż limfatyczny polega na spokojnym i jednostajnym ruchu odprowadzającym limfę z kończyn. Rozpoczynany jest zwykle od dłoni lub stóp. Efektem masażu limfatycznego jest redukcja obrzęków.

 

Masaż relaksacyjny służy uspokojeniu i zrównoważeniu pracy ciała. Jego ruchy są podobne, jak w przypadku masażu limfatycznego – spokojne, ale zdecydowanie delikatniejsze od masażu klasycznego. Masaż relaksacyjny redukuje stres, poprawia nastrój oraz dobrze wpływa na ogólne samopoczucie i sen.

Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546