Pielęgnacja skóry głowy Kraków Klinika Medistica - strefa mężczyzny
Strefa Mężczyzny

Pielęgnacja skóry głowy

Łysienie to problem, z którym boryka się większość mężczyzn po 30. roku życia. Włosy stopniowo osłabiają się od końcówek po nasadę, co doprowadza do ich stopniowego przerzedzania się, przy niewystarczającej liczbie odrastających włosów. Proces ten można zahamować, jeśli odpowiednio wcześniej podejmie się odpowiednie kroki. Pielęgnacja skóry włosów powinna przebiegać na 3 płaszczyznach: poprawie kondycji włosa, zapobieganiu wypadania i stymulacji odrostu.

 

Czytaj więcej

 


 

Osocze bogatopłytkowe

Terapia osoczem bogatopłytkowym przeznaczona jest dla najbardziej wymagających mężczyzn, którzy cenią nowoczesne rozwiązania. Preparat przygotowany jest z krwi pacjenta, co gwarantuje bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych. To jedno z najcięższych dział w batalii przeciwko łysieniu.

Podobnie jak inne zabiegi mezoterapii, polega na wstrzykiwaniu osocza bogatopłytkowego bezpośrednio w skórę. Dzięki temu, skóra staje się lepiej ukrwiona, bardziej elastyczna i zregenerowana. Cebulki włosów zostają pobudzone do wzrostu, rozwijają się i niwelują przerzedzenia. Efektem są lśniące, dobrze odżywione i zdrowe włosy.

 


 

Dermaheal HL

Dermaheal HL to preparat do skóry głowy, który skutecznie ogranicza utratę włosów i łysienie. Dzięki swoim właściwościom regenerującym stymuluje i wzmacnia cebulki włosa, sprawiając, że stają się grubsze i gęstsze.

Preparat wspomaga odrastanie włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację mikrokrążenia w skórze. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykaną dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546