Pielęgnacja skóry głowy

Strefa Mężczyzny

Pielęgnacja skóry głowy

 

Łysienie dotyka większości mężczyzn po 30. roku życia. Włosy stopniowo osłabiają się od końcówek po nasadę, co doprowadza do ich stopniowego przerzedzania się, przy niewystarczającej liczbie odrastających włosów. Proces ten można zahamować, jeśli odpowiednio wcześniej podejmie się odpowiednie kroki. Pielęgnacja skóry włosów powinna przebiegać na 3 płaszczyznach: poprawie kondycji włosa, zapobieganiu wypadania o stymulacji odrostu.

 


 

Osocze bogatopłytkowe

Terapia osoczem bogatopłytkowym przeznaczona jest dla najbardziej wymagających mężczyzn, którzy cenią nowoczesne rozwiązania. Preparat przygotowany jest z krwi pacjenta, co gwarantuje bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych. To jedno z najcięższych dział w batalii przeciwko łysieniu.

Podobnie jak inne zabiegi mezoterapii, polega na wstrzykiwaniu osocze bogatopłytkowe bezpośrednio w skórę. Dzięki temu, skóra staje się lepiej ukrwiona, bardziej elastyczna i zregenerowana. Cebulki włosów zostają pobudzone do wzrostu, rozwijają się i niwelują przerzedzenia. Efektem są lśniące, dobrze odżywione i zdrowe włosy.

 


 

Dermaheal HL

Dermaheal HL to preparat do skóry głowy, który skutecznie ogranicza utratę włosów i łysienie. Dzięki swoim właściwościom regenerującym stymuluje i wzmacnia cebulki włosa, sprawiając, że stają się grubsze i gęstsze.

Preparat wspomaga odrastanie włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację mikrokrążenie w skórze. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.