Pielęgnacja twarzy Kraków. Klinika Medistica w Krakowie
Strefa Mężczyzny

Pielęgnacja twarzy

Skóra zmęczona intensywnym trybem życia i brakiem snu potrzebuje odświeżenia. Zabieg oczyszczający GeneO+ z preparatem Neo Revive jest idealny dla mężczyzn, którzy czują, że ich skóra potrzebuje szybkiego resetu. GeneO+ jest nowoczesną metodą pielęgnacyjną. To nieinwazyjny zabieg, który można wykonać bez pomocy chirurgów. Neo Revive błyskawicznie przywraca skórze młody i świeży wygląd.

Efekty działania GeneO+ Neo Revive są widoczne natychmiast po zabiegu. Skóra staje się rozświetlona, nawilżona i oczyszczona. Redukcji ulegają też zmarszczki mimiczne.

 

Czytaj więcej

Pielęgnacja skóry – poprawa kondycji skóry

 

Organic Hydro Deluxe

ORGANIC HYDRO DELUXE – rewitalizacja skóry

Neauvia Organic Hydro to preparat zawierający 8 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Używany jest podczas mezoterapii. W trakcie zabiegu, substancje aktywne są wstrzykiwane za pomocą igły bezpośrednio w skórę. Proces ten zapewnia natychmiastowe efekty. W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów zabiegi wykonywane są w serii – 4 razy co 3 tygodnie. Dla utrwalenia rezultatu warto przeprowadzić zabieg przypominający po 6 miesiącach. Mężczyźni, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie, decydują się na mezoterapię, ponieważ doskonale nawilża skórę, poprawia jej gęstość i wypełnia zmarszczki powierzchniowe.

 

Neauvia for Man

Stimulate Man i Intense Man to preparaty, jedyne na polskim rynku, stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych mężczyznach. Dzięki bardziej skoncentrowanej strukturze, wypełniają i stymulują skórę lepiej niż inne dostępne na rynku produkty. Stimulate Man odbudowuje strukturę skóry, przywraca jej jędrność i młodość.

Intense Man wypełnia głębokie zmarszczki i bruzdy. Przez ponad 12 miesięcy zatrzymuje oznaki stworzenia i wynosi wygląd na wyższy poziom. Preparat Neuvia for Man Intense Man polecany jest mężczyznom dojrzałym i doświadczonym, którzy zauważyli u siebie utratę jędrności skóry twarzy.

Pielęgnacja skóry – pomoc skórze trądzikowej

 

Trądzik, łojotok, rozszerzone pory i przebarwienia wpływają negatywnie na samoocenę wielu mężczyzn. Nie są to jednak przeszkody nie do pokonania. Skutecznym orężem w walce przeciwko cerze problematycznej jest peeling dyniowy. Enzymatyczno-chemiczny peeling dyniowy unieszkodliwia bakterie i przeciwdziała ich rozwojowi, dzięki temu skóra uspokaja się. Zabieg reguluje gospodarkę gruczołów łojowych i zmniejsza ryzyko powstawania infekcji.

cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546