https://medistica.com.pl/en/homepage/ https://medistica.com.pl/de/heimpage/ https://medistica.com.pl/ua/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b0%d1%88%d0%bd%d1%8e-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d0%bd%d0%ba%d1%83/

Usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego

Pierwsza myśl sugeruje, że tatuaż najlepiej usunąć w studiu tatuażu – nic bardziej mylnego. Trafia do nas wielu pacjentów po często kilku nieskutecznych i bardzo bolesnych próbach usunięcia niechcianej pamiątki w tego typu miejscach. Trzeba pamiętać, że salony tatuażu nie są placówkami medycznymi, więc nie zagwarantują specjalistów z odpowiednią wiedzą oraz profesjonalnego sprzętu, który poradzi sobie z każdym rodzajem tatuażu czy makijażu.

Tylko laserowe usuwanie niechcianych tatuaży oraz makijażu permanentnego pod kontrolą wykwalifikowanego lekarza dermatologa umożliwi szybkie i bezpieczne rezultaty.

Nowoczesny Laser pico-sekundowy Discovery Pico gwarantuje zmniejszenie liczby zabiegów oraz całkowite bezpieczeństwo. Jest on skuteczny w przypadku usuwania kolorowych tatuaży. Tylko przeszkolony i doświadczony lekarz, za pomocą profesjonalnych urządzeń, jest w stanie fachowo ocenić w tatuażu czy makijażu:

– użyty barwik,

– kolor

–  głębokość,

– stopień bliznowacenia,

– profesjonalne czy amatorskie wykonanie,

a następnie zasugerować liczbę zabiegów oraz dobrać odpowiednie i skuteczne parametry lasera.

M

Masz pytania dotyczące zabiegu?

Zadzwoń lub umów się na konsultację +48 784 030 546