https://medistica.com.pl/en/homepage/ https://medistica.com.pl/de/heimpage/ https://medistica.com.pl/ua/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b0%d1%88%d0%bd%d1%8e-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d0%bd%d0%ba%d1%83/

Jednoczasowa korekcja piersi i brzucha po ciąży (mommy makeover)

Jednoczesna korekcja piersi i brzucha po ciąży, zwana także mommy makeover to zabieg, na który najczęściej decydują się młode mamy. Dzięki niemu w trakcie jednego znieczulenia lekarz jest w stanie dokonać korekcji piersi i korekcji brzucha. To wygodne rozwiązanie dla kobiet, które chcą zdecydować się na oba zabiegi, przy jednoczesnym skróceniu okresu rekonwalescencji. Zabiegi wykonywane są podczas jednego znieczulenia w naszej klinice Medistica Chirurgia + Estetyka w Krakowie.

M

Co musisz wiedzieć o jednoczasowej korekcji piersi i brzucha po ciąży (mommy makeover)

Jednoczasowa korekcja piersi i brzucha jest bardzo często odpowiedzią na wszystkie zmiany, które powstały w okresie ciąży u młodych mam. Zabieg trwa ok. 4 godzin, a pobyt w klinice wynosi dwie doby. W trakcie zabiegu chirurg plastyczny dokonuje plastyki powłok brzucha i plastyki piersi (np. podniesienia, redukcji czy powiększenia). Każdy z tych zabiegów znajdziecie Państwo szczegółowo opisany w naszych zakładkach.

  • Jednoczesna korekcja piersi z plastyką brzucha (mommy makeover) od 25000 zł