https://medistica.com.pl/en/homepage/ https://medistica.com.pl/de/heimpage/ https://medistica.com.pl/ua/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b0%d1%88%d0%bd%d1%8e-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d0%bd%d0%ba%d1%83/

Odmładzanie grzbietu rąk przeszczepem tłuszczu

Nasza skóra, również ta na rękach, razem z wiekiem traci swoją jędrność i sprężystość. Wraz z upływem czasu staje się coraz cieńsza, a to dodatkowo uwydatnia żyły. Zabieg odmładzania grzbietu rąk przeszczepem tłuszczu pozwala pacjentowi na odzyskanie naturalnego, zdecydowanie młodszego wyglądu dłoni. Odmładzanie rąk należy do dziedziny chirurgii plastycznej i jest wykonywane w naszej klinice Medistica Chirurgia + Estetyka w Krakowie.

M

Przed zabiegiem odmładzania grzbietu rąk przeszczepem tłuszczu

Kwalifikacją pacjenta do zabiegu jest:rn- ogólnie dobry stan zdrowia,rn- brak chorób współistniejących albo ich prawidłowe leczenie,rn- pozytywny wynik badań laboratoryjnych.

Przebieg zabiegu odmładzania grzbietu rąk przeszczepem tłuszczu

Czas trwania zabiegu wynosi godzinę. Pierwszym etapem zabiegu odmładzania rąk jest pobranie tłuszczu z miejsca, gdzie występuje jego nadmiar np. brzucha lub ud. Następnie tłuszcz zostaje specjalistycznie przygotowany do ponownego wszczepienia do skóry. Chirurg plastyczny przeszczepia tłuszcz do rąk, wykorzystując cienką kaniulę, dzięki temu widoczność blizn jest niewielka.

Efekty po zabiegu odmładzania grzbietu rąk przeszczepem tłuszczu

Do korzyści zabiegu odmładzania grzbietu rąk przeszczepem tłuszczu zaliczamy:rn- ukrycie naczyń, żył i ścięgien,rn- naturalny wygląd skóry,rn- młodszy wygląd rąk.

Rekonwalescencja po zabiegu odmładzania grzbietu rąk przeszczepem tłuszczu

Zabieg wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym, dzięki czemu pacjent może opuścić klinikę tego samego dnia. Pacjent musi pamiętać o wizycie kontrolnej po tygodniu od zabiegu.