https://medistica.com.pl/en/uslugi/laser-therapy/ https://medistica.com.pl/de/heimpage/ https://medistica.com.pl/ua/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b0%d1%88%d0%bd%d1%8e-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d0%bd%d0%ba%d1%83/

Laseroterapia

Dzięki nowoczesnym technologiom laserowym i doświadczeniu lekarzy, możemy osiągać spektakularne efekty bez użycia skalpela.

Laseroterapia to jeden z najdoskonalszych wynalazków medycyny.  Lasery umożliwiają wykonywanie wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy dermatologii, bez interwencji chirurgicznej. Usuwanie zmian skórnych (m.in.: przebarwień, znamion, blizn po trądziku, blizn powypadkowych), przy użyciu odpowiednio dobranego lasera to najskuteczniejsza metoda na tego typu problemy. Lasery również doskonale sprawdzają się przy zabiegach odmładzających i upiększających.

Nowoczesny sprzęt gwarantuje precyzję – działamy tylko na te tkanki, które tego wymagają, natomiast okalające pozostają bez zmian. W klinice Medistica Medycyna + Piękno Kraków najlepsze na rynku lasery obsługują doświadczeni lekarze, którzy szybko i bezpiecznie pomogą uporać się z problemami estetycznymi.