Wypełniacze - Medistica Kraków
Dermatologia Estetyczna

Wypełniacze

Współczesna medycyna oferuje zaawansowane rozwiązania w dziedzinie poprawy wyglądu. Istnieją preparaty o silnym i zdecydowanym działaniu, które trwale redukują zmarszczki i przywracają młody i świeży wygląd. Neauvia Organic to 3 organiczne i nowoczesne wypełniacze: Neauvia Organic Stimulate, Neauvia Organic Intense i Neauvia Organic Hydro Deluxe.

Wypełniacze charakteryzują się efektem widocznym natychmiast po zabiegu. Zapewniają naturalny i młody wygląd. Nie migrują, tj. nie wpływają na tkanki dookoła. Poprawiają samopoczucie pacjenta i jego pewność siebie.

Neauvia Organic Stimulate

Neauvia Organic Stimulate uzupełnia ubytki w tkankach, powoduje wzmożoną produkcję kolagenu. Modeluje rysy twarzy, koryguje gęstość, może być stosowany również na dłoniach, kolanach itp.

Neauvia Organic Intense

Neauvia Organic Intense charakteryzuje się wysokim stężeniem  kwasu hialuronowego. Wypełnia i moduluje tkanki, znacząco wpływa na nawilżenie i elastyczność skóry. Stosuje się go do korekt twarzy, ust, dłoni, stóp i okolic intymnych.

Czytaj więcej

Neauvia Organic Hydro Deluxe

Neauvia Organic Hydro Deluxe produkt głęboko nawilżający. Efektem jego działania jest nawilżona i elastyczna skóra.

Wypełniacze. Kwas hialuronowy

Zabieg wypełniania zmarszczek polega na podaniu naturalnego usieciowanego kwasu hialuronowego w obszar podlegający korekcji. Substancja ta posiada zdolność do wiązania wody, przez co wykazuje właściwości silnie nawilżające, wypełniające, a także stymulujące skórę.

Podany w trakcie zabiegu kwas hialuronowy całkowicie integruje się ze skórą. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się średnio 6-12 miesięcy.

cta Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! +48 784 030 546
Masz pytania dotyczące zabiegu

Zadzwoń po poradę

lub

umów się na konsultację?

cta +48 784 030 546