Wypełniacze

Dermatologia
Estetyczna

Wypełniacze. Neauvia

 

Współczesna medycyna oferuje zaawansowane rozwiązania w dziedzinie poprawy wyglądu. Istnieją preparaty o silnym i zdecydowanym działaniu, które trwale redukują zmarszczki i przywracają młody i świeży wygląd. Neauvia Organic to 3 organiczne i nowoczesne wypełniacze: Neauvia Organic Stimulate, Neauvia Organic Intense i Neauvia Organic Hydro Deluxe.

Wypełniacze charakteryzują się efektem widocznym natychmiast po zabiegu. Zapewniają naturalny i młody wygląd. Nie migrują, tj. nie wpływają na tkanki dookoła. Poprawiają samopoczucie pacjenta i jego pewność siebie.

 

Neauvia Organic Stimulate

Neauvia Organic Stimulate uzupełnia ubytki w tkankach, powoduje wzmożoną produkcję kolagenu. Modeluje rysy twarzy, koryguje gęstość, może być stosowany również na dłoniach, kolanach itp.

 

Neauvia Organic Intense

Neauvia Organic Intense charakteryzuje się wysokim stężeniem  kwasu hialuronowego. Wypełnia i moduluje tkanki, znacząco wpływa na nawilżenie i elastyczność skóry. Stosuje się go do korekt twarzy, ust, dłoni, stóp i okolic intymnych.

 

Neauvia Organic Hydro Deluxe

Neauvia Organic Hydro Deluxe produkt głęboko nawilżający. Efektem jego działania jest nawilżona i elastyczna skóra.

 

Wypełniacze. Kwas hialuronowy

 

Zabieg wypełniania zmarszczek polega na podaniu naturalnego usieciowanego kwasu hialuronowego w obszar podlegający korekcji. Substancja ta posiada zdolność do wiązania wody, przez co wykazuje właściwości silnie nawilżające, wypełniające, a także stymulujące skórę.

Podany w trakcie zabiegu kwas hialuronowy całkowicie integruje się ze skórą. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się średnio 6-12 miesięcy.

30-60 min
2-3 dni po zabiegu
opcjonalnie
dobę po zabiegu