Zobacz pozostałe kliniki

Jak pozbyć się cellulitu?

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim sezon na krótkie spodenki i bikini! Każda z nas zasługuje na zadbane ciało – odpowiednio nawilżone, jędrne i gładkie. Poza domowymi sposobami i racjonalnym odżywianiem, warto pomyśleć o możliwościach, które dają zabiegi modelujące sylwetkę. To nie tylko okazja do pracy ze swoim ciałem, ale także do relaksu i poświęcenia czasu samej sobie.

M

Zabiegi na ratunek gładkiej skórze ud i pośladków

Weźmy pod lupę cellulit. Ma go niemal każda z nas, ale czy wiesz, że może on występować z różnym nasileniem i być spowodowany różnymi czynnikami? Czasem wystarczy zadbać o odpowiednią ilość wody wypijanej w ciągu dnia i dorzucić aktywność fizyczną, aby stał się niemal niewidoczny. Niekiedy jednak potrzebne jest dodatkowe wsparcie. W ofercie naszej Kliniki w tym roku pojawiły się nowe, jeszcze lepsze zabiegi, które z cellulitem poradzą sobie doskonale, a dla Was będą chwilą na relaks. O jakich zabiegach mowa?

 

Endermologia LPG Alliance w Krakowie

Endermologia to podciśnieniowy masaż, który poprawia krążenie, dotlenia i odżywia naszą skórę, a co za tym idzie, sprawia, że staje się ona bardziej napięta i gładka. Przyspiesza także metabolizm tkanki tłuszczowej i stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Jest to bardzo przyjemny i relaksujący zabieg. W zależności od potrzeb i partii ciała, może trwać od 20 do 40 minut. Do wykonania endermologii niezbędny jest specjalny kostium, który otrzymasz przy pierwszym zabiegu.

 

Accent Prime w Klinice Medistica Medycyna + Piękno Kraków

Accent Prime to zabieg, w którym wykorzystuje się ultradźwięki i fale radiowe, dzięki którym dochodzi do rozgrzania tkanek skóry, a to w konsekwencji poprawia ich ukrwienie. W trakcie zabiegu towarzyszyć będzie Wam przyjemne uczucie ciepła. Dzięki temu, że zabieg nie jest inwazyjny, jest on także w pełni bezpieczny dla Pacjenta i nie wymaga rekonwalescencji. Wykonuje się go przy użyciu specjalistycznych głowic emitujących fale radiowe lub ultradźwięki, które w kontakcie z substancją poślizgową (wazeliną lub parafiną) przenikają w głąb skóry, rozgrzewają ją i skutecznie redukują cellulit. Efekt? Zdecydowana poprawa jakości skóry już po pierwszym zabiegu!

 

Fala uderzeniowa Storz – Medistica Kraków

Mimo swojej trudnej nazwy, ten zabieg tylko brzmi groźnie! W rzeczywistości, technologia Storz wykorzystuje zjawisko fali akustycznej, które umożliwia pobudzenie procesów naprawczych w skórze. Zabieg stymuluje tkanki i poprawia metabolizm komórkowy, co pozwala na zwiększenie elastyczności i jędrności skóry. Dodatkowo krążenie krwi w tkankach ulega poprawie, a komórki tłuszczowe ulegają zmniejszeniu. Zabieg jest odczuwalny, ale w pełni komfortowy. Po jego zakończeniu można wrócić do codziennych zajęć.

 

Modelowanie sylwetki Medistica Medycyna + Piękno Kraków

Jak widać, możliwości jest wiele. Modelując sylwetkę na lato, możemy działać masażami, ciepłem, falą uderzeniową – wybór odpowiedniego zabiegu najlepiej skonsultować ze specjalistą. Spektakularne efekty przynoszą terapie łączone, czyli zestawienie różnych zabiegów w określonej liczbie i wykonanych w określonym czasie. Szyty na miarę plan zabiegowy opracowuje kosmetolog podczas wizyty w naszej Klinice.

I na koniec – mała zapowiedź. Już niebawem pojawi się u nas bardzo atrakcyjna oferta pakietów zabiegów w wyjątkowo niskich cenach, dzięki której zdążysz przygotować swoje ciało na lato. Bądź z nami na bieżąco i śledź naszą stronę internetową oraz media społecznościowe, aby nie przegapić okazji!

 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.