Endermologia

Modelowanie Sylwetki

Endermologia

 

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, modeluje i wyszczupla sylwetkę. Wspomaga metabolizm oraz działa stymulująco na powstawanie włókien kolagenowych. Jest to znakomity sposób na pozbycie się cellulitu. Zabiegi endermologiczne są w 100% naturalne, powodują nie tylko lepszy wygląd, ale też lepsze samopoczucie.

 

Endermologia w dwóch odsłonach

Endermologia estetyczna

Endermologia jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych w celu wyszczuplenia i wygładzenia skóry. Ma działanie silnie antycellulitowe i ujędrniające. Jest to jeden z najbardziej skutecznych i najszerzej polecanych zabiegów na cellulit, cieszący się dużą popularnością. Polecana jest wszystkim, którzy pragną ujędrnić skórę po odchudzaniu, ukształtować sylwetkę i pozbyć się toksyn z organizmu.

Endermologia zdrowotno-sportowa

Endermologia sportowa pozwala rozciągnąć i zregenerować mięśnie, a wykonywane podczas zabiegów ćwiczenia wzmacniają ciało sportowca. Napięcie mięśni powoduje przesunięcie tkanki tłuszczowej do góry, w efekcie czego zostaje ona odseparowana, co umożliwia głowicy zassanie większej ilości tkanki i głębszy masaż. Poprawia się również kondycja skóry, która staje się bardziej napięta i elastyczna. Zabiegi przypominają intensywny masaż sportowy.

 

Przebieg zabiegu

Maszyna nie działa bezpośrednio na skórę. Pacjent jest ubrany w przylegający do ciała kombinezon. Pod wpływem ciśnienia, skóra zostaje wessana pomiędzy dwie ruchome rolki. Fałdy skóry poruszane są rytmicznie, dzięki czemu nawet tkanki głębokie są zmobilizowane do regeneracji. Masaż podciśnieniowy modeluje sylwetkę, znacznie ją wysmukla. Sprawia, że ciało staje się jędrne i elastyczne. Endermologia przyczynia się również do zwalczanie cellulitu.

Energiczny masaż oddziałuje na całe ciało. W trakcie zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a dzięki intensywnej stymulacji skóra wzmaga produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność. Poruszając limfę, masaż powoduje redukcję obrzęków, ujędrnia i wysmukla ciało. Endermologia działa rozluźniająco, koi napięte części ciała, redukuje bóle mięśniowe i kręgosłupa.

 

Najnowszy Cellu M6® Allience LAB

Medistica posiada najnowszy, jedyny w Krakowie i drugi w Polsce aparat endermologiczny Cellu M6® Allience LAB. Cellu M6® Allience to najwyższej klasy, ekskluzywny sprzęt, który swoją jakością i skutecznością deklasuje inne modele.

Wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie to domena najnowszego patentu Endermologie LPG Alliance. Doskonale radzi sobie z cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową, zwiotczałą skórą (również twarzy) i obrzękami. Sekret i siła tkwią w specjalnie zaprojektowanych głowicach, które z wysoką precyzją i znacznie głębiej chwytają tkankę skórną (głęboką i powierzchniową). Dzięki temu, zabiegi są efektywniejsze i całkowicie bezpieczne.

Najnowsze urządzenie Alliance pozwoliło pogłębić zabieg aż trzykrotnie, co bezpośrednio przekłada się na szybkość efektów. Już 3 zabiegi wystarczą, aby skóra była bardziej napięta, jędrniejsza, zdrowsza.

Najnowsza głowica pozwala jeszcze lepiej dostosować zabieg do indywidualnego celu, określonego przez pacjenta – wyszczuplenia, ujędrniania, modelowania, wygładzania.

Choć komórki stymulowane są głęboko i intensywnie, zabieg jest całkowicie bezpieczny, a intensywność zasysania jest dobierana indywidualnie według rodzaju i gęstości skóry.

Rezultaty, które osiąga się z Cellu M6® Allience LAB są zdumiewające i nie można im dorównać na żadnym innym sprzęcie.