lifting kolan i ud

Pokaż nogi. Lato tuż, tuż!

Piękne i zadbane nogi dodają pewności siebie, o czym doskonale wie każda kobieta. Jednak z wiekiem skóra na udach czy kolanach niestety wyraźnie i zauważalnie wiotczeje, pojawia się cellulit czy żylaki. Wtedy podczas cieplejszych miesięcy wiele pań ma problem, by wystawić nogi do słońca. Aby taki problem przestał istnieć, rozwiązaniem stać się może lifting kolan, ud i pośladków.

Jak skutecznie poprawić wygląd nóg i pośladków?

Sposobem na to, by latem bez żadnego skrępowania pokazywać efektownie wyglądające nogi, jest skorzystanie z odpowiedniego zabiegu medycyny estetycznej. Taki zabieg pozwoli na poprawienie wyglądu swoich pośladków oraz kolan i ud. Jednak trzeba pamiętać, że jeśli się już na niego zdecyduje, to jego efekty powinny być w pełni zadowalające. W związku z tym dobrze jest postawić na znaną dopiero od kilku lat, ale już cenioną w dziedzinie medycyny estetycznej technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Popularność tej metody wynika z tego, że daje ona doskonałe efekty, jeśli chodzi o lifting bezinwazyjny.  Cały zabieg odbywa się dzięki skupionej wiązce fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. HIFU (podobnie jak znane wszystkim USG) wykorzystuje do działania ultradźwięki, które są bezpieczną falą akustyczną. Jednak tutaj te ultradźwięki nie są stosowane jak radar, ale mają one za zadanie poruszyć komórki tkanek – między którymi dochodzi do oczekiwanego tarcia, a w efekcie przegrzania. Aby tak się stało, fali trzeba nadać odpowiednią częstotliwość. Choć z opisu może wydawać się to dość poważne, to tak naprawdę tak nie jest, a cała procedura jest zupełnie bezbolesna, można wręcz powiedzieć komfortowa. Nie odczuwa się tutaj bólu, tylko miejscowe ciepło.

Przeczytaj również: Depilacja laserowa – Wszystko co powinnaś o niej wiedzieć

Lifting kolan, ud i pośladków dzięki metodzie HIFU

Aby nogi wyglądały naprawdę dobrze, a skóra nie była zwiotczała, lifting kolan i innych części może stać się rozwiązaniem najbardziej korzystnym – i to dla osób w różnym wieku. Całego zabiegu nie trzeba się obawiać, ponieważ wykorzystywana w technologii HIFU skupiona energia ultradźwiękowa dociera w głąb skóry. Tworzy wówczas mikrouszkodzenia, które są jednak całkowicie niewidoczne na powierzchni ciała. Efekty zabiegu są natomiast tak skuteczne, ponieważ energia płynąca z fal pobudza przebudowę wewnętrznych struktur skóry. Daje to wtedy widoczny gołym okien efekt uniesienia tkanek, a więc uzyskania napięcia, które staje się trwałym skutkiem liftingu. Opisywaną tutaj metodę można stosować na różne części ciała. Jest stosowana na twarz czy ramiona, dlatego niektórym mogłoby się wydawać, że będzie ona nieskuteczna na większych czy bardziej zwiotczałych obszarach nóg. Nic bardziej mylnego – o skuteczne efekty dba tutaj bowiem zróżnicowanie wykorzystywanych kartridży. Dopasowuje się to do potrzeb leczonego obszaru. Warto wiedzieć o tym, że pierwsze efekty przeprowadzonej procedury zauważy się od razu po jej wykonaniu. Jednak w celu ich utrzymania, zabieg dobrze jest co kilka miesięcy (trzy-cztery) powtarzać. Jest to wygodne, a także bezproblemowe, ponieważ nie wymaga on procesu rekonwalescencji.

Sprawdź szczegóły i umów się na zabieg!