https://medistica.com.pl/en/uslugi/aesthetic-medicine/ https://medistica.com.pl/de/heimpage/ https://medistica.com.pl/ua/%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b0%d1%88%d0%bd%d1%8e-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d0%bd%d0%ba%d1%83/

Medycyna estetyczna

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które w naszej Klinice wykonują wyłącznie najlepsi lekarze!

Medycyna estetyczna to jeden z najlepszych sposobów na zwalczanie defektów urody, która stała się swoistym wypełnieniem luki pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej jesteśmy w stanie nie tylko zniwelować drobne niedoskonałości naszej urody, ale także opóźnić starzenie się skóry, jak i zachować jej gładkość i młody wygląd.

Nasza klinika Medistica Medycyna + Piękno dokłada wszelkich starań, aby Pacjenci w niej przebywający czuli się komfortowo, natomiast o bezpieczeństwo i higienę zabiegów dbają najlepiej przeszkoleni specjaliści. Korzystamy z najlepszych na rynku preparatów oraz urządzeń, aby efekty zabiegów spełniły Państwa oczekiwania.